Idrar Yolları Iltihabına Ne Iyi Gelir?

Konusu 'İdrar Yolları Hastalıkları' forumundadır ve First Lady tarafından 22 Mart 2013 başlatılmıştır.

 1. First Lady

  First Lady Admin

  2.303
  21
  Bayan

  Kadınların erkeklere göre daha kısa olan idrar yolu, idrar yolu iltihaplanması sorununun en çok kadınlarda husule gelmesine sebep olmaktadır. İdrar yolu iltihabından kurtulmak için doğanın sunduğu mucizelerden yararlanmak isterseniz yazımızı sonuna kadar okuyun. İdrar yolu iltihaplanmasına iyi gelecek özümler burada!

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Antibiyotiklerde idrarda bulunan bakterilerin güçlenmesini sağladığı için pek fazla tercih edilmemekte ve bu yüzden çara şifalı bitkilerde aranmaktadır. Peki idrar yolu iltihabına iyi gelen bitkiler nelerdir?

  İdrar yolları iltihaplanmasına bitkisel çözüm Cranberry adlı bitkinin tableti ve suyu idrar yolu iltihaplanmasını ortadan kaldıran çözümlerdendir. Ayı üzümü de idrar yolu iltihaplanmasına bitkisel çözüm önerilerindendir. Ancak ayı üzümü bir haftadan fazla kullanılmamalıdır. Uzun süre kullanımı karaciğer ve böbrekler için zararlıdır.

  Ayı üzümü muhakkak hekim kontrolünde kullanılmalıdır. Kızılcıkta idrar yolu iltihaplanması derdine derman olacak bitkiler arasındadır. İdrar yolu iltihaplanmasında kızılcık suyu bolca içilebilir. Sağlıklı günler dileriz…
   

Sayfayı Paylaş