Tüy Dökücü Bitkiler Nelerdir?

Konusu 'Şifalı Bitkiler' forumundadır ve First Lady tarafından 16 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

 1. First Lady

  First Lady Admin

  2.303
  21
  Bayan

  Vücudun belirli bölgelerinde ortaya çıkan istenmeyen tüylere karşı bitkilerin etkilerinden yararlanmak istiyorsanız eğer işte sizlere tüy dökücü özelliği ile bilinen bitkilerden hazırlanmış doğal bir kür. Bu kürü düzenli olarak uyguladığınız zaman istenmeyen tüylere etkili bir çözüm bulacak ve istenmeyen tüyler olmadan oldukça rahat bir yaşam süreceksiniz.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Şifalı bitkilerle istenmeyen tüyleri yok etmenin mümkün olduğuna kendi gözlerinizle şahit olun. Kadın ve erkeklerin ortak problemlerinden birisi olan istenmeyen tüyler, bitkisel yöntemli kür ve ilaçlar sayesinde tarihe gömülüyor. Peki bunu nasıl başaracağınızı biliyor musunuz?

  Ağda ve epilasyon hem bütçe düşmanı hem de can yakabilen yöntemlerdir. Üstelik bu tür yöntemler kesin sonuç vermemekte ve belirli aralıkla tekrar edilmektedir. Tüm bunlardan kurtulmanızı sağlayacak, tüylere bitkisel çözüm yöntemi sizlerle;

  Siyah merhem kürü sayesinde istenmeyen tüylerinizden sadece 1 haftada kurtulacaksınız.

  Malzemeler:


  • 1 tane soğan,
  • 1 diş sarımsak
  • Siyah merhem

  Hazırlanışı:

  1 adet soğanı ateşte iyi ısıtıp köz haline getirdikten sonra sarımsağı rendeliyoruz. Siyah merhem ve rendelediğimiz sarımsağı karıştırıp istenmeyen tüylere bu karışımı ince tabaka halinde sürüyoruz. Bu ince tabakanın üstüne önceden ısıtıp köz haline getirdiğimiz soğanı koyuyoruz. Bu uygulamayı bir hafta boyunca her gün tekrarlayın. Bu bir hafta neticesinde istenmeyen tüylerinizin yok olduğuna şahit olacaksınız.
   

Sayfayı Paylaş