Menü ≡

2014 Yeni torba yasada tüp bebek

Torba yasa tüp bebek 2014, yeni torba yasada tüp bebek ve torba yasa tüp bebek ile ilgili değişiklikler tüp bebek tedavisine başvuracak olan çiftleri ilgilendiren torba yasa tüp bebek yenilikleri...


Torba yasa tüp bebek 2014, yeni torba yasada tüp bebek ve torba yasa tüp bebek ile ilgili değişiklikler tüp bebek tedavisine başvuracak olan çiftleri ilgilendiren torba yasa tüp bebek yenilikleri hakkında her şeyi sagliksiteniz.com’da açıkladık.

torba-yasa-tup-bebek-tedavisi

Tüp bebek tedavisi ile bebek sahibi olmak isteyen çiftlere 2014 yılında yeni çıkan torba yasa tasarısına göre daha önceden SGK 2 başvuru sayısına izin veriyorken artık tüp bebek sahibi olmak isteyenlerin başvurusu sayısı 3’e çıkarıldı. SGK çerçevesinde tüp bebek denemesinin 2’den 3’e çıkarılmış olması daha önceki denemelerde gebelik şansı elde edemeyen ve hakkının bittiğini düşünen çiftlere büyük mutluluk verdi.

Yeni torba yasa tüp bebek tedavisine üçüncü kez başvurma hakkını kullanacak olan çiftlerin sadece 300-400 lira gibi bir ücret ödemeleri gerekecek. Torba yasa tüp bebek tedavisinde yaşanan bu gelişmeler bebek sahibi olmayı isteyen çiftlere pozitif bir farklılık kazandırdı. 2014 torba yasası tüp bebek tedavisinde, tedavinin büyük bir karşılığı devlet tarafından karşılanacak ve çift sadece 300-400 TL gibi bir fiyat ödeyecek.

Torba yasa tüp bebek uygulamasında yapılan bir diğer değişiklikte ikinci evliliğinden çocuk isteyenlerin de yolunun açılması. Daha önce evlenmiş olan kişilerin ilk evliliklerinden çocuğu olsa dahi, ikici evliliklerinde çocuk sahibi olamıyorlarsa yeni torba yasada yapılan yenilikler sayesinde bu kişilerde tüp bebek tedavisine devlet güvencesinde başvurabilir.

2014 Yeni torba yasada tüp bebek

Sagliksiteniz.Com


  • 19 September 2014 - 17:24:32
  • Yorum Yok
  • 0 beğeni
Yorum yap

Your email address will not be published. Required fields are marked *

  • Yorumunuz (minimum 30 karakter)
    • İsim / Rumuz (zorunlu)
    • Mail adresiniz (yayınlanmayacaktır)