Menü ≡

Halsizliği ve yorgunluğu şifalı bitkilerle önlemenin yolu

Halsizlik her insanın sürekli karşı karşıya kaldığı bir sorundur. Halsizlik nedeni ile  günlük hayatta yapılan iş ve aktiviteler zarar görebilir. Bu yüzden halsizliğin önüne geçmek gerekir. Bu makalemizde halzilik vede...

Halsizlik her insanın sürekli karşı karşıya kaldığı bir sorundur. Halsizlik nedeni ile  günlük hayatta yapılan iş ve aktiviteler zarar görebilir. Bu yüzden halsizliğin önüne geçmek gerekir. Bu makalemizde halzilik vede halsizliği önleyecek önerilerde bulunuyoruz..

Isırgan otu halsizliğe karşı çok etkili olan bir bitkidir. Birçok rahatsızlığa iyi gelen ısırgan otu halsizliğe de çok iyi geliyor.

Isırgan otu birçok rahatsızlığa karşı bitkisel şifa kaynağı olarak gösteriliyor. Mucizevi bir bitki olmasıyla beraber kansere kadar birçok hastalığa karşı etkilidir. Özellikle metabolizma problemlerinde önerilir.

Isırgan otunun iyi geldiği problemlerden biriside halsizliktir. Isırgan otu genelde egzama, kan dolaşım sistemi hastalıklarında, kabızlıkta, soğuk algınlığında, mide sorunlarına, alerjik durumlarda iyi gelen bir bitkidir. Bu özellikleriyle halsizliğe karşı en etkili bitkilerden birisidir.

Biberiye Çayı ; Biberiye çayı kan akışı hızı artıran bir özelliğe sahiptir. Bu özelliği ile kan dolaşım hızı sorunu olan insanlar, halsizlik gibi sorunlara karşı gelmektedir. Halsizliğe etkili bir çözüm olarak gösterilir. Gastrik, migren, bronşit ve öksürüğe iyi geldiği bilinir.

  • 15 September 2012 - 15:00:41
  • Yorum Yok
  • 0 beğeni
Yorum yap

Your email address will not be published. Required fields are marked *

  • Yorumunuz (minimum 30 karakter)
    • İsim / Rumuz (zorunlu)
    • Mail adresiniz (yayınlanmayacaktır)

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.